MENU
Logo Made in Germany IBATECH 2018

RATIONAL AG

Stand numarası: 335D

www.rational-online.com
info@rational-online.com

Hakkımızda

RATIONAL AG, büyük ölçekli ve ticari mutfaklar için profesyonel pişirme üniteleri üreten pazar ve teknoloji lideridir. Günde aynı anda 30 veya bine kadar kişiye yemek servisi veren mutfaklar için ideal bir çözüm ortağıdır. Kuruluşundan bu yana 40 yılı aşkın süredir tek bir kurumsal hedefe sahiptir: her müşteriye her zaman maksimum fayda sağlamak. Market ve teknoloji lideri RATIONAL yaklaşık 100 ülkede, 750.000'in üzerinde cihazı ile dünyada %50'lik pazar payına sahiptir. RATIONAL'in en son yeniliği ve en küçük modeli olan SelfCookingCenter® XS sadece 55.5 cm derinliğinde, 65.5 cm genişliğinde ve 56.7 cm yüksekliğindedir. RATIONAL böylece bu ünite ile serideki diğer ünitelerinin gücüne ve akıllı pişirme sistemine sahip 6 x 2/3’lük küçük bir ünite eklemiş oldu.

Ürünler

SelfCookingCenter® güvenilir bir mutfak yardımcısıdır. Yaklaşık 1 m² alandan daha az bir yeri kaplayan cihazla ızgara, kızartma, fırınlama, buharda pişirme, kısık ateşte buğulama veya haşlama yapabilirsiniz. Üstelik et, balık, kümes hayvanı,sebze, yumurtalı yemekler, unlu mamuller veya tatlı olması; 30 kişiye mi yoksa binlerce kişiye mi yemek hazırladığınız da farketmez.

İş yükünü azaltır: hızlı pişirir, kullanımı kolaydır, belirttiğiniz yiyecek kalitesini sunar ve bu süreçte zamandan, paradan ve enerjiden tasarruf sağlar. Bütün gözetim ve kontrol işlerinizi üzerinizden alır. Sıcaklığı, nemi ve pişirme süresini kendisi ayarlar. Yemeğinizin pişme ve renklenme derecesini izler, hatta ızgara yaparken çevirme zahmetine girmenize bile gerek kalmaz.

Bağlantılar

Adres
RATIONAL AG
Iglinger Str. 62
86899 Landsberg am Lech
Germany

Telefon: +49 8191 327-0

Carolin Zwick
Director Marketing Communication EMEA
Telefon: +41 71 7279075
c.zwick@rational-online.com


Business matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
RATIONAL AG
Stand numarası: 335D
MIWE Michael Wenz GmbH
Stand numarası: 335G