MENU
Logo Made in Germany IBATECH 2018
İletişime geri dön

Uluslararası Stuttgart Fuarı

Uluslararası Stuttgart Fuarı

Uluslararası Stuttgart Fuarı, uluslararası ticaret fuarı sektöründe 70 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. Kamu ve özel sektör müşterileri için dünyanın her yerindeki ticaret fuarlarında ve sergilerinde katılımları organize eder ve yılda 35 etkinlik düzenler.

Stuttgart Ticaret Fuarı, Baden-Württemberg eyaletinin büyük ölçüde ihracata yönelik güçlü ekonomisinin merkezidir. Bu pazarın anahtarı olarak hizmet odaklı arz ve talebi bir araya getiriyor. Her yıl 70'den fazla fuar ve sergi düzenleniyor.

Havalimanının hemen yanındaki bu yeni fuar merkezi, yaklaşık 105.000 m²'lik salon alanı ve son teknoloji ile donatılmış bir kongre merkezi ile hizmet vermektedir.

Orta Avrupa endüstrisinin kalbi Baden-Württemberg'de atıyor: Almanya'nın üçüncü büyük eyaleti Baden-Württemberg, Avrupa'nın en güçlü ekonomi bölgelerinden biridir, burada yenilikçi ve ileri teknolojiye sahip şirketler bulunmaktadır. En fazla patent alan, en yüksek ARGE harcamaları olan Baden-Württemberg eyaletini Daimler, Bosch, Porsche, SAP, Trumpf, Stihl ve Hugo Boss gibi dünyaca ünlü şirketler, ekonomik başarı ve verimlilik ile eşanlamlı yapmaktadır.

 

İletişim:
Landesmesse Stuttgart GmbH
Messe Stuttgart International
Messepiazza 1
70629 Stuttgart
Almanya

 

Telefon: +49 711 185602171
Faks: +49 711 185602555

E-posta: uluslararası@messe-stuttgart.de
İnternet: www.messe-stuttgart.de

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
RATIONAL AG
Stand numarası: 335D
MIWE Michael Wenz GmbH
Stand numarası: 335G