MENU
Logo Made in Germany IBATECH 2018
İletişime geri dön

iXPOS: Your Information Platform about Germany

Almanya Pazarıyla İlgilenen Yabancı Şirketlere Yönelik Servis

iXPOS - Almanya Ticaret Portalı, Almanya ile ilgili tüm soruları doğru kanallara yönlendiren bir iletişim platformudur. Amacımız, Almanya'yı ve Alman iç pazarını, Almanya'yla ilgilenen yabancı şirketler için daha şeffaf hale getirmektir.

Web sitesi Federal Almanya Ekonomi ve Enerji Bakanlığı tarafından açılmıştır ve düzenli olarak güncellenerek genişletilmektedir. Burada, Almanya ile ilgili pratik bilgileri ve sanayi bağlantılarını bulabilirsiniz. IXPOS sayesinde birçok devlet kurumuna, derneklere, sanayi ve ticaret odalarına, Almanya elçiliklerine ve uluslararası örgütlere erişebilirsiniz.

iXPOS, Almanya hakkında aşağıdaki alanlarda yararlı bilgiler sağlamaktadır: Almanya piyasası, bu piyasaya katılım, ticaret sektörleri, iletişim ve ağlar, AB hizmet piyasası. İlgilenen şirketler, bu web sayfasında Almanya'da ticari ilişkileri bulma konusundaki veya ürünlerine hangi ithalat veya vergi düzenlemeleri uygulayacağı gibi soruların yanıtlarını bulabilir. Sadece birkaç tıklamayla şirketler Almanya ile ilgili herhangi bir konuyla ilgili güvenilir bilgi edinebilir.

iXPOS, sizi bu etkileşimli ticaret dünyası topluluğuna katılmaya ve burada kendi profilinizi oluştururken, ticari rehberleri araştırırken, işle ilgili sorularınızı gönderirken, topluluktaki tüm üyelerle iletişim ve etkileşim kurmanızı sağlarken tüm bu özelliklerden yararlanmaya davet ediyor.

www.ixpos.de

İletişim:

Germany Trade and Invest GmbH -
Gesellschaft für Außenwirtschaft und Standortmarketing mbH
Friedrichstraße 60
10117 Berlin
Almanya

Telefon: +49 30 200 099-0
Faks: +49 30 200 099-812

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
RATIONAL AG
Stand numarası: 335D
MIWE Michael Wenz GmbH
Stand numarası: 335G